Tel.: 0905 330 724
sklad@vercajch.sk

KTO SME

Kto sme 1História spoločnosti VERCAJCH CENTRUM sa začala odvíjať v roku 1992, kedy sme začínali ako malá rodinná firma Vittek Export-Import, ktorá sa zaoberala dovozom náradia a nástrojov nie len z Európy, ale ako jedna z prvých na Slovensku aj z azijského kontinentu, čo spôsobilo prudkú expanziu našej firmy a prinútilo nás k hľadaniu vlastných vhodných priestorov, kde by sa firma mohla ďalej rozvíjať a rozširovať. Ako vhodné riešenie sa v roku 1996 ukázalo sprivatizovanie veľkoobchodného závodu "Domáce Potreby" vo Zvolene aj s jeho maloobchodnými predajňami. Táto situácia si vyžiadala reorganizáciu firmy a došlo k jej premenovaniu na súčasný VERCAJCH CENTRUM. Z časti, ktorá sa zaoberala maloobchodnou činnosťou, vznikla naša dcérska spoločnosť VITTEK CENTRUM.

Sídlom našej spoločnosti sa stal náš vlastný Areál na Lieskovskej ceste vo Zvolene, kde sami využívame viac ako 3000m2 skladových plôch, nakoľko tovarové zásoby spoločnosti predstavujúKto sme 2 desiatky miliónov korún. V snahe pohotovo a spoľahlivo vybaviť požiadavky všetkých našich zákazníkov v súčasnosti pracuje vo firme VERCAJCH CENTRUM odborne vyškolený tím predajcov a logistické centrum, ktoré zabezpečuje okamžitú distribúciu tovaru k zákazníkom po celom Slovensku. Celý kolektív zamestnancov je otvorený neustálemu vzdelávaniu, aby sme pohotovo a kvalitne reagovali na všetky požiadavky našich klientov a prispôsobovali sa všetkým zmenám na trhu.

V neposlednom rade sme pre zvýšenie komfortu zákazníka v roku 2007 dobudovali a otvorili novú vzorkovňu tovaru, kde si v príjemnom prostredí môžete vybrať  z celej škály nášho širokého sortimentu.

Kto sme 3Naša spoločnosť vždy prinášala a prináša na slovenský trh množstvo noviniek v širokej oblasti našich komodít. Spoločnosť VERCAJCH CENTRUM je dostatočne pripravená neustále zlepšovať svoje služby a plniť náročné požiadavky svojich odberateľov, dôkazom čoho je množstvo našich verných dlhoročných klientov. VERCAJCH CENTUM patrí medzi popredných dovozcov náradia, ktorý ako prvý začal s dovozom náradia z azijského kontinentu na Slovensko. A aj keď dovoz z ázie predstavuje široké spektrum nášho sortimentu, predsa zostávame verní svojim Európskym výrobcom a dodávateľom, s ktorými mám zmluvy o výhradnom dovoze najkvalitnejších profesionálnych výrobkov.