Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

Nad 70,00€  zadarmo. Odosielanie do 24hod

0 ks

0,00

0

0,00€

kategory background

Vŕtanie - 9. júla 2019

Vrtáky do betónu DIAGER – BOOSTER PLUS

Spoločnosť Vercajch centrum, s.r.o je výhradným predajcom vrtákov značky Diager na Slovensku.

Francúzka firma DIAGER sa venuje výrobe vrtákov už od roku 1953 a za celý čas svojho pôsobenia stihla priniesť na trh množstvo inovatívnych riešení, ktoré vyhovejú aj tým najprísnejším kritériám. Pri výrobe svojich produktov kladie DIAGER hlavný dôraz na kvalitu spracovania a čo najväčšiu efektivitu pri používaní. Radi by sme vám predstavili sériu vrtákov BOOSTER PLUS, špeciálny rad vrtákov určených na vŕtanie do armovaného betónu.

Vrták BOOSTER PLUS je odlišní od klasických vrtákov do betónu už na prvý pohľad. Patentovaná hlava vrtáka pozostáva z troch rezných hrán s mosadznou povrchovou úpravou, ktoré zabezpečujú dokonale hladký prienik cez tvrdé materiály. Vyniká najmä pri vŕtaní do armovaného betónu, kde nemá problém s ľahkosťou prejsť aj cez železné prúty armovania a to bez narušenia smeru vŕtania alebo zvýšeného opotrebenia samotného vrtáka.

Mosadzný povrch hlavy vrtáka zabezpečuje odolnosť voči prehriatiu a to i pri teplotách presahujúcich 1000 °C. Hlava vrtáka je zakončená samostrediacim hrotom, ktorý napomáha udržiavať správny smer vŕtania.

Okrem patentovanej hlavy vrtáka BOOSTER PLUS si DIAGER dal záležať aj na navrhovaní špirály. Tá je dizajnovaná tak aby čo najefektívnejšie odvádzala prach z miesta vŕtania a tým zabezpečila koncentrický a čistý vrt. Špirála svojim dômyselným prevedením šetrí aj samotný vrták a predlžuje jeho životnosť.

Vrtáky BOOSTER PLUS predstavujú univerzálne riešenie pre vŕtanie do väčšiny stavebných materiálov. Či už vŕtate do armovaného alebo nespevneného betónu, tehly alebo tvárnic, vždy si môžete byť istý jednoduchým použitím a perfektným výsledkom. Pozrite si našu >>kompletnú ponuku vrtákov<<.

 

Články ktoré by Vám tiež mohli pomôcť

Tipy, triky, návody a dobré rady pre domácnosť, dieľňu i záhradu. To všetko nájdete na našom blogu. Čítajte, diskutujte a dajte nám vedieť, ktoré články sa vám páčia.